Přijímáme běžné druhy platebních karet.

Hasoft

Hasoft


                  Dlažbulep 

-  je jednosložková suchá lepicí maltová směs určená zejména pro lepení obkladů a dlažeb na podklady z betonu, zdiva, cementových a vápenocementových malt, sádrokartonu i KONSTRUKČNÍCH DESEK. 

Doporučujeme ji též pro lepení na hydroizolační stěrky LEPENKA V KÝBLU a KOUPELNOVÁ IZOLACE. Při použití přechodového můstku STAVLEP lze DLAŽBULEP použít i pro lepení přímo na starou dlažbu. DLAŽBULEP je vysoce pružná lepicí malta na bázi cementu s přídavkem plastizujících přísad. Splňuje požadavky EN 12004 pro zařazení do skupiny C2TES1.

VÝHODY/ POUŽITÍ 
-       vhodná pro venkovní i vnitřní použití
-       možné použití k lepení přímo na starou dlažbu
-        umožňuje lepení obkladů i na podklady vystavené deformacím má vysokou          
     přilnavost a pružnost díky vysokému obsahu redispergovatelných polymerů
-        přípustný průhyb lepidla je 2,5 až 5 mm 
-       má výbornou přídržnost k betonu, zdivu, cementovým a vápenocementovým              maltám, sádrokartonu i KONSTRUKČNÍM DESKÁM HASOFT
-       je trvale odolná vůči vodě a odolává mrazu, což ji předurčuje pro vysoce                   namáhané a exponované plochy (terasy, lodžie, podlahové vytápění, fasády)
-        je obzvláště vhodná k lepení na hydroizolační stěrky LEPENKA V KÝBLU a KOUPELNOVÁ IZOLACE.  

Technický list - Dlažbulep

                             Dlažbulep E-SHOP

              Parotěsná páska PE 

  se používá na teplé straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech. Lepeny mohou být přeplátované spoje fólií, PP vliesů nebo nepovoskovaných papírů, spoje hliníkových plechů nebo desek OSB. PAROTĚSNÁ PÁSKA PE  je samolepicí páska složená z pružné PE fólie, UV stabilizované, a jednostranně naneseného silně lepicího polyakrylátového lepidla, vyztuženého vlákennou vložkou a na povrchu krytého ochranným proužkem. Neobsahuje rozpouštědla ani žádné halogenové sloučeniny a sloučeniny těžkých kovů.

Technický list - Parotěsná páska PE Profi


                      Parotěsná páska Profi PE  E-SHOP
             

                  Lepenka v Kýblu
LEPENKA V KÝBLU je dvousložková, trvale pružná, polymercementová těsnící hmota určená pro hydroizolaci nejrůznějších betonových a železobetonových konstrukčních prvků. Používá se k utěsnění povrchu betonových konstrukcí v hydrotechnických stavbách, ve vodárenství a jako těsnící vrstva pod keramické obklady nebo jiné nášlapné vrstvy v koupelnách, bazénech a vodních nádržích. Má dobrou přilnavost ke kovovým podkladům, které je schopna svou alkalitou chránit před rozběhem korozních procesů. Lze ji použít jako trvale účinnou protiradonovou ochranu. Je použitelná pro nátěry nádrží a potrubí na pitnou vodu. LEPENKA V KÝBLU není určená pro estetickou finalizaci povrchu.
Technický list - Lepenka v kýblu   

                   Lepenka v kýblu  E-SHOP


VYSUŠ ZEĎ

 je vodný roztok silikonátů ve formě zmrazovacích válcových patron, které se po zmrazení zavádí do vyvrtaných otvorů ve zdivu. 

Technický list - Vysuš zeď


Spravbeton

Spravbeton je jednosložková suchá maltová směs určená zejména pro opravy poškozených betonových a železobetonových horizontálních povrchů a podlah. Na maltu SPRAVBETON může být nanášen přímo vhodný typ sekundární ochrany v závislosti na expozici opravené konstrukce. 

Technický list – Spravbeton

Vodotěs 

VODOTĚS je jednosložková hydroizolační maltová směs s obsahem krystalizační těsnící přísady (utěsňuje póry v betonu růstem speciálních krystalů).

Technický list – Vodotěs