Přijímáme běžné druhy platebních karet.

Doprava vlastním autem do 3,5 tuny.

Výměna propan butan 10 kg - 395 Kč s DPH

Příslušenství pro sádrokarton

Závěs Přímý

Závěs je používán jako kotvící prvek pro přímé uchycení ocelových profilů do pevné konstrukce budov ve svislém, vodorovném či šikmém systému.
Závěsy umožňují jednoduché snížení stropu při ukotvení předsazené sádrokartonové stěny

Dvojitá pérová spojka

Použití pro napojené dvou závěsných drátů v sádrokartonové konstrukci.

Závěs krokvový

Závěs je používán jako kotvící prvek pro uchycení sádrokartonových, ocelových profilů CD 60 do dřevěné konstrukce budov ve vodorovném či šikmém systému.
Do boční strany krokví je závěs přišroubován pomocí vrutů FN.

Rychlozávěs pérový zaoblený

Používá se při montáži sádrokartonových podhledů a podkroví,  jako spojovací prvek mezi CD profilem a nosnou konstrukcí. Závěs se nasouvá na drát s okem/hákem, který je připevněn na nosnou konstrukci.

Rychlozávěs pérový

Používá se při montáži sádrokartonových podhledů a podkroví,  jako spojovací prvek mezi CD profilem a nosnou konstrukcí. Závěs se nasouvá na drát s okem/hákem, který je připevněn na nosnou konstrukci.

Spojka CD úrovňová

Spojka slouží ke křížovému spojení profilů CD jednoúrovňového rastru zavěšené konstrukce sádrokartonového podhledu.

Stavěcí třmen

Stavěcí třmen - akustický závěs používáme jako závěsný (kotvící) prvek pro profily CD - podkonstrukce do nosné stávající konstrukce u předsazených stěn, přímo montovaných podhledů a podkrovních prostor. Kvůli akustickému oddělení můžeme na spodní stranu nalepit pěnové samolepící těsnění (tzv. mechovku)

Spojovací kus pro CD prohnutý

Používáme pro spojení - prodloužení profilů CD. Kvůli pevnosti podkonstrukce nemohou být dvě spojky ve stejné úrovni u sousedních profilů CD, ale minimálně ob jeden.

Spojka CD úrovňová-4 bodová

Úrovňové spojky používáme u podhledů pro montáž křížového - jednoúrovňového roštu pro spojení nosných a montážních profilů CD. Na jeden křížený spoj je třeba jedna spojka

Spojka CD křížová rovná

Používáme u podhledů pro montáž křížového, dvouúrovňového rastru pro spojení nosných a montážních profilů CD. Při montáži je nutné spojku ohnout na obou stranách

Jezdec CD profilu

Pro přímou montáž / spojení profilů CD k nosné konstrukci

Drát s okem

 Slouží k zavěšování ocelové konstrukce sádrokartonových systémů nebo pro kazetové stropní podhledy. Na jednom konci je očko pro uchycení do nosné konstrukce. Na rovný konec lze nasunout závěsy různých typů.

Umožňuje snížit sádrokartonovou konstrukci. V případě potřeby je možné dva dráty spojit dvojitou pérovou svorkou i dalšími produkty

Svorka nosníku

Prvek pro zavěšení konstrukce podhledu na traverzu pomocí drátu s okem. Svorka je nastavitelná na široký rozsah šířek příruby nosníku a různé profily nosníků. Následně na drát pro zavěšení CD profilů použijeme např.: rychlozávěs pérový / zaoblený, pérový závěs pro dřevo apod..